Pulma- ja leinaseaded.

oktoober 21 - november 5

Koht:  Ida-Virumaa
Aeg: 21.10. – 05.11. 2024 Koolituspäevad on E-T 21.-22.10. ja E-T 04.-05.11. Õpiväljundite saavutamiseks on vajalik osaleda kõigil neljal koolituspäeval.
Maht: 40 ak tundi (33 kontakttundi), 1EKAP
Hind: Osalejale tasuta, rahastatakse õiglase ülemineku fondi tegevusest “Ida-Viru täiendkoolituse mahu suurendamine ning uute tasemeõppe õppekavade arendamine ja käivitamine utse- ja kõrghariduses“ haridus- ja teadusministri 09.05.2024 käskkirja nr 1.1-2/24/119 alusel.
Õppekeel: eesti keel
Koolitaja: Räpina Aianduskooli floristika kutseõpetajad Pille Peterson ja Maris Paas.

Sihtrühm

Erialase floristi hariduseta või aegunud oskustega täiskasvanud, kes töötavad lillepoes, soovides omandada uut osaoskust.
Koolituse alustamise nõuded: Algteadmised floristikas. Osaleja elab ja/või töötab Ida-Virumaal. Koolitusele tulija ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis ega ülikoolis tasemeõppes.

1. Rakendab oma töös kompositsiooni ja disaini põhialuseid.
  2. Valmistab pruudikimpe ja rinnanõelu.
  3. Valmistab pärjaalust ja dekoreerib selle lilledega.
  4. Valmistab leinakimbu.
  5. Kasutab erialalist eesti keelt.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27.  Kool on kohustatud säilitama osaleja isikuandmeid vastavalt Perioodi 2021–2027 Euroopa Liidu ühtekuuluvus- ja siseturvalisuspoliitika fondide rakendamise seadusele 5 aastat. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 14 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo koolitusjuhilt. Grupi mittetäitumisel jätab Räpina Aianduskool endale õiguse kursuse alguse edasi lükkamiseks.
Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm ja kuulumine sihtgruppi. Konkursi tekkimise korral otsustatakse õppegruppi pääsemine vormis oleva motivatsioonikirjelduse põhjal. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust e-posti teel ühendust!
NB! Registreerumisvormi isikuandmete väljad palume täita ladina tähtedega! Põhjenduse/lisainfo välja võib täita kirillitsas.

Ida-Virumaa
Eesti + Google Map