Floristika algõpe

september 23 - oktoober 9

Koht: Ida-Virumaa, konkreetne asukoht täpsustamisel.
Aeg: 23.09. – 09.10. 2024 Koolituspäevad on E-K 23.-25.09. ja E-K 07.-09.10. Õpiväljundite saavutamiseks on vajalik osaleda kõigil kuuel koolituspäeval.
Maht: 52 ak h (48 kontakttundi), 1,5 EKAP
Hind: Osalejale tasuta, rahastatakse õiglase ülemineku fondi tegevusest “Ida-Viru täiendkoolituse mahu suurendamine ning uute tasemeõppe õppekavade arendamine ja käivitamine kutse- ja kõrghariduses“ haridus- ja teadusministri 09.05.2024 käskkirja nr 1.1-2/24/119 alusel.
Juhendajad: Räpina Aianduskooli kutseõpetajad Pille Peterson ja Maris Paas.
Koolitujuht: Elina Oeselg, 56671936, elina.oeselg@aianduskool.ee

Sihtgrupp: Erialase floristi tasemehariduseta täiskasvanud ja/või aegunud oskustega (floristi õpingutest möödunud vähemalt 10 aastat) täiskasvanutele, kes töötavad või plaanivad alustada töötamist lillepoes. Osaleja elu ja/või töökoht peab asuma Ida-Virumaal.

Õpiväljundid:

1. püstitab tööülesande lähtudes lilleseade tööde eripärast, taimmaterjali määramisel kasutab eesti- ja ladinakeelseid taimenimetusi;
2. planeerib ajakasutust, arvestades tellimuse raskusastet, mahukust, kontrollib materjalide ja töövahendite olemasolu;
3. valib töö disaini (asetusviisi), lähtudes tööülesandest ja materjalidest, arvestab kompositsiooni- ja värvusõpetuse reegleid;
4. valmistab lilleseaded, kasutab sobivaid materjale, ohutuid töövõtteid ja sobivat tehnikat, hoiab korras töökoha;
5. kasutab erialalist eesti keelt.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kool on kohustatud säilitama osaleja isikuandmeid vastavalt Perioodi 2021–2027 Euroopa Liidu ühtekuuluvus- ja siseturvalisuspoliitika fondide rakendamise seadusele 5 aastat. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 10 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo koolitusjuhilt tel: 5346 1209 või koolitus@aianduskool.ee Grupi mittetäitumisel jätab Räpina Aianduskool endale õiguse kursuse alguse edasi lükkamiseks.
Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm ja kuulumine sihtgruppi. Konkursi tekkimise korral otsustatakse õppegruppi pääsemine “Põhjenduse” lahtris oleva motivatsioonikirjelduse põhjal. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust e-posti teel ühendust!

Ida-Virumaa
Eesti + Google Map